Květen 2011

Blog je podřadná záležitost, rodina je na prvním místě.

31. května 2011 v 15:10 | KaTík


NEMÁM TEĎ NA BLOG ČAS. MAMINKA MÁ MOŽNÁ BORELIÓZU.... A TEĎ PROSTĚ...TO NEJDE...
KATKA

I am happy, but news aren´t:(

29. května 2011 v 19:58 | KaTík:))Víkend jsem si užila jak nejvíc jsem mohla:)) Dneska jsme jeli lanovkou na Sněžku (dolu pěšky) a i když trochu foukalo bylo to fajn;)). Jinak novinky jsem bohužel za ten čas co dnes na compu chci být (20 min, jsem uunavenáá;]) Ale zítra určitě přidám, aby to nevypadalo, že Jess nemám ráda;D Ahojky KáŤa:)

Tommorow.... on Wednesday....

29. května 2011 v 13:34 | Nikí


Tákže.. dneska už tu nic nepřidám. Bude u mě spát kámoška, jelikož zítra máme ředitelské volno♥ :)) No, ikdyž ale máme ř. volno, tak tady nebudu...tak na 80%. KaTík by tu ale měla být, a i kdyby ne, tak snad nevadí♥ No.. tak si užijte zbytek víkendu. Přežijte to zítra ve škole, jo? ;D No a.. nezapomeňte se kouknout na vyhodnocení kontroly v minulém článku :)) Snad budete spokojení.. :D No a.. ještě, nezapomeňte rozhodně na středeční párty na oslavu půl roku od založení tohoto blogu♥ Ták... mějte se ;))
Nikí

Vyhodnocení kontroly affiliates #02

29. května 2011 v 12:51 | Nikí
Jelikož nemám moc affs a do kontroly se vás zapsalo dost, tak už udělám vyhodnocení.. Pokud byste se nezapsali, kvůli tomu, že jste si toho nevšimli a chodíte sem, tak to napište do komentů a já si vás nechám :)) Někdo na blogu nestíhá, má tam napsaný něco jako "hiatus" a nezapsal se, tak toho si nechám.. No a teda, taky si nechám toho, koho mám fakt moc ráda.. A znám se s ním♥... Takže, tak.. :D affs mám teď i tak docela dost. (pro mě)
Affs, co se zapsali (nechávám) :
Nezapsali (nechávám) :
------
Aktuální počet: 17

Tak koukám... nějak dost jsem si jich nechala.. :D Ale ono, dost lidí nemá čas a tak.. :)) ♥ Jdu pracovat na nových ikonkách.. Seznam uplně předělám.. Ti co jsou v top budou třeba v elite, nebo naopak ;))

UPLOAD PHOTOS // 2 Candids

28. května 2011 v 18:23 | Nikí |  Gallery Update
V galerii jsou dvoje nové candids..
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


What do you say..?

28. května 2011 v 16:58 | Nikí


Tákže, co říkáte na novou spoluadminku KaTíka? Já osobně si myslím, že KaTík je skvělá holčina :)) Docela dobře jsme si sedli♥ Netušila jsem, že sem někoho najdu... ale nakonec jsem našla ♥ No, jinak.. pro fanoušky Glee, viděli jste díl 2x22?? Jak všichni říkaj, tak i já.. ten nejlepší díl ze všech? ♥ Sice nevyhráli, ale za rok mají zase šanci.. a prostě, celkově ten díl je takovej, hezkej, má v sobě kouzlo :)) Jsem tak ráda, že "Finchel" je zase spolu ♥ No, jo a .. promiňte, že jsem tady včera nebyla.. musela jsem uklízet a pak jsem spala u kamarádky ;)) No, je několik novinek,tak je musím přidat.. A děkuju moc za komenty ke kontrole, přesněji, důvody proč chcete zůstat affs.. moc mě to potěšilo :)) Opravdu nevíte, jak moc♥

I write a letter of apology

27. května 2011 v 16:05 | KaTík

Moc se mi nechce to tu hned opouštět, ale jedeme na chatu a není tam net. Budu tu tudíž až od pondělí nebo případně neděle večer.
Pp KaTí

[PS: Vyjímečně jsem s tímhle avatarem spokojená:))]

Grafika s Jessicou

27. května 2011 v 14:51 | KaTík |  Gallery Update
Pár avatarů a obrázků - výsledek včerejšího tvoření:))vše pod perexem...

KaTík - nová adminka se představuje.

26. května 2011 v 23:59 | KaTík |  Gallery Update


Jmenuji se Anna Kateřina a od toho vznikla moje přezdívka KaTík:) Mám Jess moc ráda, takže když Niki dala na blog něco o "konkurzu na spoluadminku", zajásala jsem:)). Je mi 12. Docela ráda tvořím grafiku, zvlášť tyto [podívej se nahoru] prapodivné obrázky:)) No, pořádně přidávat začnu od asi 14:30 až přijdu ze školy. S Niki si velice rozumím, tak doufám, že nezklamu ani vás;D
Papa KaTík

bembem!!!!! :D:D (nadpisu si nevšímejte)

26. května 2011 v 19:58 | Nikí


Nadpisu si nevšímejte, nevěděla jsem co napsat.. :D "bem bem" říká ségra.. :D není blázen a nejsou jí 2 roky.. říká to když jí řeknu něco "to se mi nelíbí" a ona "bem bem" :D to je jedno.. no, dneska už nic asi nepřidám, spíš budu upravovat blog + galerii :)) no, jo a.. to není to hlavní, co jsem chtěla říct. Pamatujete si na blog o Hilary, co jsem založila s Leah? (duff-4ever). Neskončili jsme tam nikdy, ale dlouho jsme tam teď nebyli.. začneme tam zase chodit, ale nemáme čas.. takže jsme udělali konkurz na 3. spoluadmina/-ku :)) Takže, jestli máte zájem, nebo někoho znáte, rozhodně se zapište♥ (odkaz dole v tomto článku). Pak jsem sem teď dala kontrolu..tak se zapisujte :)) (odkaz dole v článku..) No, jinak.. nahrála jsem sem několik avatarů :)) No, jdu upravovat ;))

Konkurz na blogu o Hil

Kontrola Affs