Rozhovor k filmu "Fotři jsou Lotři"

31. prosince 2010 v 15:12 | Jessica |  Novinky
Tady mám dlouhý rozhovor k filmu Fotři jsou Lotři :)
Je to s časopisem Film&Stage. Kopírujte se zdrojem!!
Klik na c.č.

Jessica Alba připouští, že když přišla první den na natáčení filmu Fotři jsou Lotři, byla nervózní a trochu vystrašená. Není divu. Koneckonců, připojit se ke známému hvězdnému obsazení této komedie a vstoupit do rozjetého vlaku, kde jsou vašimi spolucestujícími Ben Stiller, Owen Wilson, Dustin Hoffman, Robert De Niro a Barbra Streisand - to chce odvahu! "Bylo to náročné a trochu zastrašující. Říkala jsem - vždyť jsou nejlepší," směje se Jessica. "Určitě jsem chtěla být součástí takového týmu, protože obdivuji všechny jejich předchozí role a filmy."

Ok, takže jste vstoupila do jedné z nejoblíbenějších filmových serií součastnosti ve Fotři jsou Lotři. Jaké to bylo?
Jessica : Natáčení Fotři jsou Lotři pro  mě znamenalo hlavně skvělé období. Někdy náročnější, ale skvělé.
Proč to bylo náročnější?
Jessica : No, Ben Stiller je zdaleka jeden z nejlepších komediálních herců tady. Určitě v naší generaci, a řekla bych že jeden z nejlepších vůbec. On je prostě skvělý a já k němu vždycky vzhlížela a obdivovala jsem jeho práci. Docela jsem se bála jít každý den do práce s vědomím, že budu muset obstát tváří v tvář Benu Stillerovi. A pak tam byl režisér Paul Weitz, jehož vize jsou neuvěřitelné. Pak přišlo pár scén s Owenem Wilsonem a De Nirem, a další scéna s Dustinem Hoffmanem. Říkala jsem si - to je síla! (smích)
Řekněte mi něco o své postavě
Jessica : Hraju Andi Garcia - ano, je to trochu vtip. Je velmi temperamentní, velmi společenská, bývalá roztleskávačka.
Byla jste někdy vy sama roztleskávačka?
Jessica : Ne! Nikdy jsem v týmu roztleskávaček nebyla. Jsem spíš samotář, takže to byla zábava hrát jednu z těchto dívek.
Pracovala jste s velkými komiky. Bylo těžké si zachovat vážnou tvář, když jste točili společné scény?
Jessica : Tak, smála jsem se při scéně, když dělali záběr zblízka na někoho jiného, ale když jste v záběru všichni, musíte to zkrátka zvládnout. Ale já jsem se snažila každý den "zlomit" Bena a rozesmát ho. Několikrát se mi to i povedlo.
A co Dustin Hoffman?
Jessica : Dustin je maximální podpora, sladká, milující, pečující osoba. Viděla jsem jeho filmy nevím kolikrát... Pracovat s ním byl sen. Je to legenda.
Je těžké dělat komedie?
Jessica : Ano, komedie je to nejtěžší v naší branži. Nevíte nikdy, co bude fungovat. Pokud jde o emociální scény v dramatu nebo velké hororové scény, dá se předem očekávat, jak budou působit. Ale s komedií nikdy nevíte, jestli vtip zabere nebo bude trapný. Je to těžké. Když ale slyším smích štábu, říkám si - je to dobré.
Všichni předpokládají, že při natáčení komedie je spousta legrace, ikdyž se kamera zastaví.
Jessica : Ne, nemůžete jet pořád naplno. Je třeba šetřit vtipem i energií na další záběr. A víte, většinou jsou komici trochu plašší a introvertní.
Viděla jste oba předchozí díly?
Jessica : Miluju ty filmy. Myslím, že každý vnímá tu dynamiku, která vznikne ze střetu konzervativní  a naprosto nekonvenční rodiny. Rodinná propojení jsou vždy ošidná, nikdy nevíte, co se bude dít, jestli s novými přírůstky do rodiny nepřijde něco nečekaného. Je to velmi legrační, ale ty filmy čerpají z reálných situací.
Co od vás máme čekat dál?
Jessica : Právě jsem dokončila natáčení Spy Kids 4 v Austinu v Texasu. Bylo skvělé znovu pracovat s úžasným Robertem Rodriquezem a bylo také příjemné dělat film pro děti, protože to je zase něco jiného. A byla to zábava.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.